| AnonymousTPU007 a întrebat:

Dati-mi va rog ceva filme tari cu arme,batai, actiune de genul asta, sa fie in engleza si sa le vicionez online FARA SUBTITRARE fiindca vreau sa mai prind ceva engleza. Daca se poate si un link...in caz ca nu gasiti niciun film care nu are subtitrare imi puteti spune cum as putea sa o dezactivez?
Scuzati categoria dar m-am gandit sa o pun aici ca e mai vizionata decat Filme&Seriale.
Funda!

2 răspunsuri:
| Cezar a răspuns:

Sincer stiu eu un film fain, dar nu e in engleza ci in Tailandeza, cred ca ar trebui subtitrare! Iti zic de acest film ca e super tare in batai.Ti-l recomand sa il vizionezi, cu tot cu subtitrare deoarece nu e in engleza.
Se numeste The Protector (2005) cu Tony Jaa, actorul principal, cauta mai multe filme cu Tony Jaa, in care el e actorul principal, nu vei fi dezamagit!

| Radamel a răspuns:

Bad Boys I II, comedie-actiune, Ms. & Mrs. Smith actiune.