| SecretKiss a întrebat:

Dati-mi va rog site-ul de unde sa descarc negativul de la Crazier by Taylor Swift si altul de la Butterfly fly away by Miley Cyrus. Funda:X mersi mult.

1 răspuns:
| LawwraD a răspuns:

Cauta pe youtube negativul, apoi intri pe listentoyoutube, de pe youtube copiezi linkul, dai paste in casuta care se afla pe site-ul listentoyoutube si apoi ii dai download, nu mai tin minte ce scria. O sa vezi ca o sa ai negativelebatting eyelashes.