| dya a întrebat:

Datzimi si mie va rog niste massuri de aleea genu ala ce parere ai despre mine: 1. Te iubesc...2... Raspunsul obligatoriu. etc.
Va rooog:X

Răspuns Câştigător
| Ada... a răspuns:

Trimite la toti din lista si afla ce vrea de la tine: 1)un pupic 2) pe mine 3) prietenia mea 4) o imbratisare 5 )o felicitare 6 )un parfum 7)un pahar suc 8) un sarut lung 9) sa ma vezi 10) sa fim impreuna 11) sa ne plimbam 12) sa ma cunosti mai bine 13) sa ne impacam 14) sa ma schimb oare rasp careva scuze l-am primit si eu

te admir! 20% ██▒▒▒▒▒▒▒▒ te plac 30% ███▒▒▒▒▒▒▒ tin la tine 40% ████▒▒▒▒▒▒ te plac ca pe un prieten 50% █████▒▒▒▒▒ mi`e dor d tine 60% ██████▒▒▒▒ imi place cum arati 70% ███████▒▒▒ imi vei lipsi 80% ████████▒▒ te voi astepta 90% █████████▒ te ador 100%██████████ te iubesc muultt! scuze l-am primit si eu raspuns OBLIGATORIU

Cat ti la mine? 1% 2% 3% 4% 5% 6% 7% 8% 9% 10% 11% 12% 13% 14% 15% 16% 17% 18% 19% 20% 21% 22% 23% 24% 25% 26% 27% 28% 29% 30% 31% 32% 33% 34% 35% 36% 37% 38% 39% 40% 41% 42% 43% 44% 45% 46% 47% 48% 49% 50% 51% 52% 53% 54% 55% 56% 57% 58% 59% 60% 61% 62% 63% 64% 65% 66% 67% 68% 69% 70% 71% 72% 73% 74 % 75% 76% 77 % 78% 79% 80% 81% 82% 83% 84% 85% 86% 87% 88% 89% 90% 91% 92% 93% 94% 95% 96% 98% 99% 100% RASPUNS OBLIGATORIU

Cum ma Crezi!happy
1)simpatica
2)draguta
3)cool
4)de treaba
5)rautacioasa
6)bombonica
7)tupeista
8)indrazneata
9)smechera
10)dulcica
Alege Dintre cele 10 VarianTe Hai Raspundeti ca sa stiu ce Crede despre minewinking. Trimite mai Departe ca sa Vezi si Ce Cred Ceilalti despre tinelove struck

Ce parere ai despre mine? (sincer)
1.Nu te cunosc
2.Nu ma intereseaza persoana ta.
3.Ai reprezentat ceva pentru mine
4.Reprezinti ceva pentru mine
5. Te urasc
6.Lasa figurile
7. M-am saturat de tine
8.Prezenta ta ma lasa rece
9. Te iubesc
10. Tin la tine ca un prieten
11.Esti de treaba
12.As vrea sa fim mai mult decat amici
13. Tin la tine mai mult ca la un prieten.
14. Vrei sa fi prietena/prietenul meu/mea? astept ras

45 răspunsuri:
| imortal a răspuns:

Nu iti dau ca ma streseaza rau alea laughing) nu vreau sa iti fiu complice tonguelaughing

| jhonny_2304 a răspuns:

Intr-adevar, daca o sa trimiti asemenea mass-uri, nu o sa fii privita bine de prietenii tai din lista de messenger.

| Bii26 a răspuns:

Sigur:

Ce parere ai tu despre mine: 1.ma crezi dragut/a, 2.esti destul de de treaba, 3.sooper cool, 4. te iubesc, 5. daca nu as fi avut prieten m-as fi combinat cu tine, 6. vreau sa ies cu tine la un suc, 7. vreau sa te cunosc mai bine.
Mai gasesti si tu. http://www.statusuri.ro/massuri.html Sunt o gramada d-astea!;)

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ma, mai bine nu dai mass uri de astea ca unele sunt chiar enervante si nu cred ca vrei sa-ti enervezi prietenii!:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sdvnadjkvnkkkkkkkkkkkkkadffffffffffihevcvuba; eldfbyrgfbfdnvbdufghwuvgdjvbasdvc hdfvf avioadbv iugvdjfvbae vauieb vavb avhe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti delicioasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bianca intra in biserica
mihai ii pune piedica
popa striga din altar
boule nu fi magar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite la toti din lista si afla ce vrea de la tine: 1)un pupic 2) pe mine 3) prietenia mea 4) o imbratisare 5 )o felicitare 6 )un parfum 7)un pahar suc 8) un sarut lung 9) sa ma vezi 10) sa fim impreuna 11) sa ne plimbam 12) sa ma cunosti mai bine 13) sa ne impacam 14) sa ma schimb oare rasp careva scuze l-am primit si

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce parere ai despre mine?
1 te iubesc
2esti cool.
3 esti d traba
4reprezinti ceva pentru mine
5 esti un(o) dulce
6 lasa figurile
7sunt indragotit(a) nebuneste de tine
8 esti draguta
9 tupeista
10 ma enervezi
scuze d mass l-am primit si eu da mai departe si afla ce cred alti despre tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Najpa...iti enervezi prietenii daca trimiti asemenea mass-uri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbatul: - In sfarsit! Am asteptat asta atata timp!
Femeia: - Vrei sa plec?
Barbatul: - Ai innebunit? Nici sa nu te gandesti la asta.
Femeia: - Ma iubesti?
Barbatul: - Bineinteles! Tot timpul!
Femeia: - M-ai inselat vreodata?
Barbatul: - Doamne fereste! Bineinteles ca nu.
Femeia: - O sa faci sex numai cu mine?
Barbatul: - Sigur ca da. Cu orice ocazie.
Femeia: - O sa ma lovesti vreodata?
Barbatul: - Ai innebunit?
Femeia: - Pot sa am incredere in tine?
Barbatul: - Da!
Femeia: - Iubitule!

... si acum, citeste de jos in sus [ scuze de mass dar e prea tare sa nu-l citesti... merita citit laughing]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atentie, am venit maria sa-ti dau pachetelu sa-mi dai caroseria mai sat up ma treci la melodia ia-ti inapoi pachetelu plimba caroseria daca nul iei pachetu dau cu piatra in fereastra asa ca ia-l odata fia dracu de proastalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rasp obligatoriu am primit si eu
1 urata
2 frumoasa
3 nici una nici alta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gisu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1: te iubesc 2:te iubesc 3 :te iubesc 4:te iubesc rasp obligatoriu!laughing

| Brunette12BaBiys a răspuns:

Trimite acest mass la toti din lista si afla cum vrea sa te sarute
1 pe buze
2 pe gura
3 pe gat
4 pe burta
5 pe spate
6 de neuitat
7 romantic
8 pe obraz
9 cu limbutza in gurita scuze de mass
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, cauta si tu pe google pentru ca acolo gasesti ce vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce parere ai despre mine? (sincer)

1.Nu te cunosc

2.Nu ma intereseaza persoana ta.

3.Ai reprezentat ceva pentru mine

4.Reprezinti ceva pentru mine

5. Te urasc

6.Lasa figurile

7. M-am saturat de tine

8.Prezenta ta ma lasa rece

9. Te iubesc

10. Tin la tine ca un prieten

11.Esti de treaba

12.As vrea sa fim mai mult decat amici

13. Tin la tine mai mult ca la un prieten.

14. Vrei sa fii prietena/prietenul meu/mea? astept ras

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt? Cauta pe Google!

| adriana_2615 a răspuns:

Ce crezi despre mine? 1)dragut/a 2) frumos/a 3) de treaba 4) urat/a 5) fitoasa 6) de gasca 7)inteligenta 8) de genul tau 9)eleganta 10) smechera 11)sensibila 12) proasta... Raspuns OBLIGATORIU!tonguetonguesmug scuze pentru cei cu DND sau BRB

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea imi plac massurile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite la toti din lista si afla ce vrea de la tine: 1)un pupic 2) pe mine 3) prietenia mea 4) o imbratisare 5 )o felicitare 6 )un parfum 7)un pahar suc 8) un sarut lung 9) sa ma vezi 10) sa fim impreuna 11) sa ne plimbam 12) sa ma cunosti mai bine 13) sa ne impacam 14) sa ma schimb oare rasp careva scuze l-am primit si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce parere ai despre mine? 1) draguta 2) te pot privi doar ca pe o prieten/a 3)saruti super 4) arati bine 5) te displac 6)nu te cunosc 7)vreau sa fim mai mult decat prieteni 8) esti urata ca moartea 9)as vrea sa te sarut 10) vreau sa te cunosc ...raspuns obligatoriu ...scz d mass :*

| cellutza a răspuns:

Nujtiun n ic unuull

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce parere ai despre mine? sincer(a) 1)Draguta(a) 2)Frumos(a) 3)Simpatic(a)! Scz l-am primit si eu!kiss:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. vreau sa fac sex cu tine
2. vreau sa ma saruti
3. vreau sa ma bati
4. vrei sa iesim la un suc...
rasp. obligatoriu...sa va vad