| ramona420134 a întrebat:

Dau fonditza pentru cine imi da si mie idei de decorare pentru o aniversare ce sa fac din baloane nu stiu si hartie creponata = idei de decorare aveti dau fundita

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Poti lua baloane din acelea lungi care folosesc clovnii. poti face animale sau tot felul de chestii din ele. din hartia creponata poti face inimioare, stelute, floricele, sau chiar sa decupezi in forma de litere:la multi ani. la multi ani de ziua ta! pupici!

| ramona420134 explică:

Alte raspunsuri