| fngprs a întrebat:

Dau fund va rog ajutati-ma eu sunt a 9 a si imi place de o fata din a 6 a care a ramas repetenta o data (stiu ciudaaat) si am incercat sa ma inteleg bine cu ea ea deseori mai ia in brate si o data mo si pupat si m-a intrebat daca o plac pe mess i-am zis ca daca eu ii spun si ea trebuie sa spuna si cumva neam spus-o unul altuia dar ea mai subtil ca mine si am incepus sa stam mai mult impreuna dar nu s-a intamplat nimic ne mangaiem dar atat am incercat sa o scot in oras si tot timpul mi-a baga pe o colega ei pe gat si o ia si pe ea na trecand peste i-am marturisit ce simt pentru ea si ea a zis congratiulation si gata dupa aia neam departat si si-a facut un prieten cu care a stat doua sapt si tot timpul se pupa cu el in preajma mea am zis ca e o curva si apoi a inceput din nou sa se apropie de mine si imi spune ca ar vrea sa stea cu mine mai mult si in plus imi spune niste minciuni uneori numai ca sa ma inpresioneze dar niciodata nu i-am facut o aluzie na si intro zii m-a invitat ea la un concert de al ei la mall si a intervenit ceva si nu am mai venit problema este ca in timpul in care neam departat mam inprietenis cu altcineva dar nu stiu ce sa aleg asi alege-o pe cea care o cunosteam de mai de mult din a 6a dar mie mila de cialalta tip ca pare a fii f apropiata de mine acum ce sa fac (este tipa de la inceput o usuratica)?

Răspuns Câştigător
| xBiiaM a răspuns:

Buna!
Uite care e treaba. Fata de care ai povestit prima oara fara suparare chiar pare o usuratica. Daca ati inceput voi 2 sa stati mai mult impreuna, de ce ea se saruta cu cineva in preajma ta? Pare o fata nesimtita, si se pare ca ea nu stie cum sa iubeasca daca totusi a ramas si repetenta si mai si se saruta cu altu si tu esti a9a si ea a6a...Infine. Oricum, mie mi se pare corect ca si tu te-ai imprietenit cu cineva dupa ce ea s-a imprietenit cu baiatul ala. Acum se da ea pe langa tine pentru ca pare geloasa, unelor fete le place ca baietii sa le placa doar pe ele, nu sa vada cum un baiat se uita dupa una si nu dupa ele. Daca nu ar fi fost cealalta fata cu care te-ai imprietenit recent in viata ta, ea cu siguranta inca era departata de tine. Deci in concluzie, eu zic sa o cunosti mai bine pe tipa pe care recent ai intalnit-o si vezi cum este, si iti propun sa nu o alegi pe cea de-a 6-a, s-ar putea sa te joace pe degete cum vrea ea. Bafta. Daca mai ai nevoie de sfaturi intreaba-ma happy.

1 răspuns:
| protopopicitorescovici a răspuns:

Vrea sa te faca gelos..pentru ca tu nu ii oferi si poate el ii ofera.big grin