| donutcenter a întrebat:

Dau FUNDA! Ajutor si fara misto : mersi pentru sfaturi de abia astept sa devin catelusul unei fete fitoase ( sunt fata) dar eu vreau ca dupa ce devin sa ma foloseasca, sa fiu calcata in picioare, sa fiu sluga ei si faca ce vrea cu mine. Sfaturi cum sa ajung la asta? Fara : esti ciudata gandesti gresit

9 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Te-ai gandit vreodata ca ar fi cazul sa consulti un psihiatru?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca erai un pic ciudata era bine, dar tu esti un jeg penal, daca vrei asa ceva, ofera-te sa fii hartia ei igienica, cu siguranta va aprecia, funda?

| BlakeLively a răspuns:

Fa-ti o cruce mare si du-te la biserica. Daca ar vedea parintii tai ce faci pe Internet, te-ar da cu capul de toti peretii.
Poate ar trebui totusi sa te duci la psiholog, ..nu stiu, sper doar sa te faci bine. Pa!

| BlakeLively a răspuns:

N-am facut misto. Doar ca data viitoare gandeste inainte sa postezi asa ceva.

| trance04 a răspuns:

Asa de curiozitate cati ani ai?

| ioanaAn a răspuns:

Mai intai gasesti una si stai mult pe langa ea ascultand-o. Ea va sti ce sa faca cu tine in continuare.

Răspuns utilizator avertizat
| docil a răspuns:

Tu ai vrea sa iti bati joc de un baiat?