| Mariajujijo95 a întrebat:

Dau FUNDA! Buna TPU! La scoala la care merg sunt reguli mai stricte adica : se poartauniforma si profesorii sunt cam duri cand vad copii ca poarta nu stiu ce haine, au oja, au parul facut nu stiu cum etc
As vrea si eu sa gasesc o portita de scapare sa ma mai aranjez si eu adica sa imi fac parul doar ca nu am placa si imi vine greu! Stiti cumva cum pot sa imi ondulez parul sau cum sa mi-l prind sa arat mai chocheta? big grin Am parul mediu si destul de bogat! Sau cum sa ma imbrac adica nici prea gen costumatie de zi cu zi incerc sa vad poate sa ma imbrac la sport sau ceva! Ce sa fac adica colegii mei nu poarta uniforma si au si ei haine tari, coafuri trasnet - fetele! As vrea si eu! Imi dati niste linkuri? Multumesc FUNDA!

2 răspunsuri:
| BalonnasheDeSapun a răspuns:

Pai ia-ti niste tenesi, blugi negrii, o camasa alba si parul fa-l coada normala