| Tosario a întrebat:

DAU FUNDA Buna TPU scuze de categorie cine stie care este cel mai horror film pe cate l'ati vazut vreodata, sa te caci pe tine de frica si sa nu vrei sa iesi din patura, mancand floricele dau fundita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haunting in Connecticut love struck Filmul asta nu e vreun *** ca Scary Moviewinking e misto rau si e bazat pe o poveste reala!

7 răspunsuri:
| Pisiquee a răspuns:

Saw. Toate părțile.
E și foarte scârbos laughing.
Nici să mergi la baie nu o să mai poți.

| Adixuuu a răspuns:

Eu am vazut saw 1, 2, 3,4,5,6 sunt super tari eu dupa ce le-am vazut nu am putut dormii 2 nopti, altul ar fi Haunting in Connecticut si asta e super tare.

| Dudăăăă a răspuns:

Cu siguranta seria Saw. Have fun! devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haunting in Connecticut love struck Filmul asta nu e vreo panarama ca Scary Moviewinking e misto rau si e bazat pe o poveste reala!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haunting in Connecticut, e super! Si e bazat pe o poveste realawinking

| Draaaaven a răspuns:

Mirrors
sau
The Grudge => asta e foarte horror [sunt 3 partiwinking, cea mai tare e partea a 2-awinking]

| Murdorok a răspuns:

Filme horor sunt: The Thing, Final Destination 5 si Chain Letter sper ca ti-am fost de folos tongue