| Erica33 a întrebat:

Dau funda! caut un film in care niste adolescenti isi creaza lumea lor sau ceva de genu. Sau niste adolescente pleaca intro calatorie intro tara straina gen franta si se indragostesc sau ceva nou ati inteles.Nu vreau derame nici horor

1 răspuns:
| Deniiisa08Andreea a răspuns:

Nu stiu filme cu adolescenti care pleaca prin tari sau ceva de genu dar uite niste filme bune : LOL, Street Dance 2, Step Up Revolution, Mean Girls [este mai mult comedie]... sper ca te-am ajutat big grin VIZIONARE PLACUTA ^_^