| yunkky a întrebat:

DAU FUNDA! Cine imi poate spune cate pagini are cartea charlaine harris morti pana la apus si daca puteti sa imi dati un site de unde o pot downloada pe toata in format elctronic.Multumesc! Dau funda! PS(si o sa mai pun intrebari de genul acesta cu carti despre vampiri cine se pricepe poate sa imi trimita un mesaj ca sa ii dau id-ul meu sa imi dea mai multe detalii si o sa primeasca si el funda)Multumesc!

Răspuns Câştigător
| mek a răspuns:

Are 468 pagini si cam atat restul nu stiu...

1 răspuns:
| yunkky explică:

Mek daca imi poti spune de unde o pot downloada in format electronic iti dau funda