| TuDoR07 a întrebat:

Dau funda cine imi spune cum dezactivez perioada de cronollogie pe facebook?

2 răspunsuri:
| SweetySweet a răspuns:

Dacă cineva mi-ar spune cum se poate sterge i-as da 100000000 de fundite, crede-ma! Nu se poate happy Am incercat o gramada de metode.Trebuie sa te obisnuiesti cu el asa, asta e, rahat!happy

| TuDoR07 explică:

Incearca sa faci chesti asta vezi daca iti merge daca nu papa pagina normala de facebook: http://www.techedition.in/social-media/facebook/remove-facebook-timeline/