| ToxicIubireBBY a întrebat:

Dau funda daca ma ajutati si imi raspundeti la aceasta intrebare. Eu vreau sa merg la liceul economic pe profil contabilitate si cum trebuie sa imi pun pe lista de licee pentru ca nu este profil de contabilitate. Adica vreau sa zic ca o sa fac profilul contabiliate si daca merg pe alt profil de ex comert. Eu vreau sa ajung contabila nu vanzatoare Dau funda:*

1 răspuns:
| LUKU a răspuns:

Aici in problema ta e vorba si despre media de intrare la liceu, tu trebuie sa pui liceul si in functi de medie te repartizeaza pe profil, adica daca nu ai medie pentru profilul de conta nu ai ce sa faci sa intri!