| andra7664 a întrebat:

(dau fundita)Buna! Sunt organizatoarea balului bobocilor la clasa a 5-a si am nevoie de cateva idei pentru probe. M-am gandit la urmatoarele:

1)prezentarea partenerului(sa se prezinte unul pe altul...cred ca e mai amuzant asa)

2)o proba de dans

3)o proba de cultura generala

4)karaoke

5) o proba distractiva(vor fi 9 echipe deci am nevoie de 9 idei pe care sa le scriu pe biletele)

astept ideile voastre pentru proba a 5-a si de ce nu, alte probe...multumesc(dau fundita)

P. S. fac parte si din juriu

Răspuns Câştigător
| xxLAxFaMiLiAxPExViAtAxx a răspuns:

O proba gen regele si regina balului.
cea mai frumuasa costumatie.
cel mai frumos cuplu.
cel mai frumos duo cantat de ambi parteneri.
plzzzzzz fundita

4 răspunsuri:
| Alex a răspuns:

O proba de costume, sa vorbeasca pacea in lume, despre oamenii oamenii in general, o proba in costum de baie, o proba in costum de seara, o proba de talent.

| BubuLina999 a răspuns:

Bune idei
poti sa feci o proba de costume ca tot vine si halloween, iar cat despre proba 5 poti sa pui biletele cu persoane sau meserii sa imite.

| xGyAx a răspuns:

Sunt clasa a 5 a si in curand e balul bobocilor... o sa particip! la noi e o proba de talente in care face ce vreabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti da o proba de balet unde baieti danseaza baletu nu fetele