| loveaholic a întrebat:

Dau fundita. Cand ma gandesc ca va veni momentul sa sarut un baiat mi se face frica. Groaza. Abia daca o sa pot sa sarut usor pe buze. dapai french. Uitati un mic scenariu. O sa va amuze, dar o sa va arate ce ingrozita sunt.
Se apropie de mine si ma inconjoara cu bratele. Eu sunt emotionata si tremur. Imi fac o groaza de griji si aproape ca ma po concentra pe magia momentului. Buzele lui sunt aproape de ale mele si inghit zgomotos in sec si inima imi bate tare. Nu stiu daca sa deschid gura, sa o tin inchisa. El a mai sarutat o groaza de fete. Eu nici nu am avut o relatie. Nu amsarutat in viata mea mai mult de cat pupic pe buze. Il pup pe buze, il sarut frenc? Cum se saruta french? Daca se prinde ca nu am mai sarutat?
Ajutati-ma, va rog! Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Kheeda a răspuns:

Totul vine de la sine, nu trebuie sa iti faci atatea griji. Daca tu vrei poti vorbii cu el despre chestia asta. Si el iti poate explica si te poate invata sa saruti. uite niste sfaturi aici : http://www.clopotel.ro/......-130.html! sper ca te vor ajuta :* bafta

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ei daoh go on
Cu cat iti faci mai multe scenarii cu atat mai rauhappyDoar nu e capcaun, sa sara pe tine din prima.Si oricum baietii sunt perspicace la capitolul asta si s-ar putea sa-si fi dat seama daca tu stii sau nuwinkingOricum nu e mare lucrubig grin

| Andrre a răspuns:

Of. asa eram si eu. blushing nu trebuie sa iti faci griji in privinta asta. " nu stiu sa sarut " totul vine de la sine. laughing si eu eram so panicata, tremuram toata cand dadea prietenul meu sa ma sarute. :-s dar dupa ai sa vezi ca o sa te descurci. thinking

| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Pff! si eu patesc la fel' dar eu zic ca daca tipu e O. K. probabil ca o sa inteleaga.chiar acum vreo 2 luni am avut si eu dilema asta.se apropia de mine iar eu ma indeparta de el. Odata m-a prins [ nici nu am realizat cum ] si s-a apropiat tot mai mult de mine. M-am temut dar in sinea mea mi-am zis sa il las sa vad ce vrealaughinglaughinghappy...am vrut sa vad daca vrea sa ma pupe sau sa ma sarute. Daca doar ma pupa, ma atinge pe buze si ma pupalaughinglaughinglaughing. daca vrea sa ma sarute, scoate limbarolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor. penal! dar asa mi-am zis. Apoi de teama, tineam mainile pe pieptul lui si cand am simtit ca e de ajuns l-am fortatlaughinglaughinglaughing tocmai din cauza ca eram speriatalaughinglaughinglaughingpanicata raulaughing! lasa ca totul sa vina de la sine, sau explica-i baiatuluiwinking. el e mai experimantat si poate te invata eltongue
BAFTA!

| KatVonB a răspuns:

Si care e problema daca se prinde ca nu ai mai sarutat? Lasa sa vina totul de la sine si gata.winking

| adinuta_5622 a răspuns:

Asa e nici eu nu stiu cum sa sarut si nici nu am mai sarutat dar totul o sa vina de la sine la momentul potrivit. Cati ani ai?