| Anna220 a întrebat:

Dau Eu sunt din Alexandria si ma duc peste o saptamana la mare.As vrea sa-mi iau un costum de baie de aici daca gasesc daca nu din Bucuresti. Costumul de baie vreau sa fie fara bretele, doar sa se inchida la spate.Cine este din Alexandria si stie unde pot gasi! Daca nu, in Bucuresti unde? Pe la ce magazine?

Răspuns Câştigător
| CoOoLLa a răspuns:

Sunt mii de magazine de unde ai putea sa iti achizitionezi un costum de baie..cum ar fi (firme):Berska, New Yorker, Kenvelo..Cora Pantelimon, Mol Vitan etc..sau un simplu magazin...gasesti oriunde magazine de lenjerie intima de dama..sau du-te in OBOR..acolo sigur gasesti du-te intr-o sambata-duminica! Sper ca te-am ajutat :*

1 răspuns:
| CoOoLLa a răspuns:

Mersii kiss [cati ani ai?]