| Stefania_3298 a întrebat:

Dau funditakiss+voturi la toti care raspund... cum fac sa scurtez melodiile? adica de exemplu o melodie tine 3 minute si eu vreau sa o fac de 20 de secunde ca sa pun imediat una dupa ea.imi trebuie pentru dansuri.sa fie o melodie lenta apoi una rapida si tot asa...va rog ajutor!

Răspuns Câştigător
| ShockyPunk a răspuns:

Ai nevoie de programul MOBILedit! Eu il folosesc destul de des ca sa scurtez melodiile pentru sonerii la telefon. Dar il poti folosi si pentru dansuri.
Il poti downloada de aici : http://www.mobiledit.com/
Citeste cu atentie instructiunile de folosire, e usor de utilizat!