| Fabrizio a întrebat:

Dau hack x5 si x6 dmg si FishBoot care merge 100% pe Metin2Privat sau Metin2 RO pe un rib +9 pe RO si o Mortala +9.Cine e interesat sa lase idul aici.Rog seriozitate.

4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Ok

| ZyReXe a răspuns:

Rog Seriozitatelaughing)

Date draq de haker

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mars ma pff cu hackurile astea de **** cica vrea tib +9 si mortala pe pff astea de hackuri care le gasesti peste tot, si ca sa stiti toti hack x6 dmg nu exista pe mt2 ro doar pe private! si fishack mai bine nu folositi ca luati ban foarte rapid si pe ala il gasesti pe netlaughing)

| Dr4gos a răspuns:

Bagamias pl in familia ma.tii sa te ft in gura de *** ce esti doamne ce oameni ratati!