| Mishaa a întrebat:

Dc Sunt Atat de putini fani anime in Romania?

Răspuns Câştigător
| Artemis94 a răspuns:

In zona mea sunt putini eu si cu vara-mea asteptam cu nerabdare sa apara noii episoade din naruto si fairy tail.totusi adulti din juru meu rad cred ca sunt copilaroase si judeca cartea dupa coperta sad

6 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Ca multi au o viata sociala si nu cred in Naruto.

| CryssCrySta a răspuns:

Mie imi plac anmele si cred ca se datoreaza faptului ca nu se uita la ele sau nu deseneaza eu le desenez si la inceput nu imi placeau dar acum sunt super.

| julka a răspuns:

Probabil pentru ca nu sunt date pe posturi gen Pro TV, Antena 1 s.a.m.d. Plus ca sunt persoane care cred ca anime-urile sunt pentru copii, chiar daca exista anime-uri pentru adulti.

| Miauti a răspuns:

Pentru ca majoritatea stau in Bucuresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred că sunt puţini.Eu una sunt fană anime şi cunosc destul de multe persoane care sunt fane înrăite.

| Kyou a răspuns:

Nu neaparat ca sunt putini, dar am constatat ca nu-i gasesti chiar in fiecare zona a tarii laughing Eu, spre exemplu, vorbesc cu multi alti fani, numai ca nu am mari sanse sa ma intalnesc cu ei si in realitate, doar prin intermediul internetului si al telefonului.