| davidwarner a întrebat:

De 2 luni obisnuiesc sa nu mananc mai mult de 1000 kcal pe zi. Acum daca depasesc ma ingras repede, ce pot face pentru a impiedica asta? Si cum pot (metode pe care le-ati incercat si au dat roade, nu teori de pe net) sa elimin grasime de pe abdomen, nu este foarte multa si de slabit nu cred ca ar fi cazul am 173 cm si 51 de kg. Am mai pus intrebarea, dar nu am primit explicatii concrete.

2 răspunsuri:
| Boy a răspuns:

Pai nu prea poti daca ai facut greseala sa iti scazi metabolozmul tu de la x kcal la 1000 kcal pe zi. Dar ar fi o posibilitate sa maresti nr.de kcal pe zi dar brusc si sa margi la sala sau inot(un sport care depui mult efort) dar sa nu maresti brusc si sa nu faci niciun sport ca o sa te ingrasi."iti spun din propria ex"winking

| Gungster98 a răspuns:

Pai eu fac asta vara
daca vrei sa slabesti vea dimineata ceai de ienupar verde si amestecal cu maces copt rosu si pune o lingurita demiere in loc de zahar
la amiaza sa mananci o salata de kiwy si mar dulce si daca ai pune si jumatate de cana de rodie razuita daca ti asta poti sa mananci ce vrei si sa si sklabesti crede-ma eu am slabit 5, 5 kg