| cristinutza20003 a întrebat:

De cand am facut sex cu iubtul meu ma tt panichez ca sunt gravida, dar nu stiu daca da sau, altii cum miau mai scris pe TPU, au zis ca nu pot fi din conditiile ce le-am scris mai sus dar totusi am frica aceea, si nu.mi spuneti ca vai esti proasta ia-ti un test de sarcina si de astea, si am citit sincer catceva pe net, adica simptome de sarcina si scria acolo ca infundarea nasului, sau greata, sau multe altelw, iar de cand am citit mie tot frica adica cred ca am senzatia aia

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

E simplu ca buna ziua: te-ai protejat, nu ești gravida. Nu te-ai protejat, e posibil! Dar nu crezi ca dacă te protejezi nu o sa mai stai cu grija de fiecare data când faci sex? Și dacă iubitul tău nu vrea sa folosească prezervativ, da-i un șut in fund și gata, sunt destui băieți pe lumea asta. Ești mică, nu crezi ca tu și sanatatea ta sunt cele mai importante? Protejează-te!