| anonim_4396 a întrebat:

De cand m-a parasit prietena, m-am gandit sa ma apuc de dans, sa imi petrec cu ceva timpul liber. Ajunsesem in pragul sinuciderii aproape, am avut o criza de inima. Am vorbit cu un tip Mihai ( pentru care am tot respectul ), si m-a indrumat spre dans. Cand am auzit ca el ar vrea sa mai danseze, dar nu poate ca a avut un accident oribil ( fractura de ligamente ), m-am gandit...Eu care sunt intreg, si vreau sa ma sinucid, si el ar vrea sa faca asta, dar nu poate.
M-am uitat pe Youtube la dansuri moderne si m-am indragostit de 2 : Jumpstyle si Mellbourne Shuffle.

Ce sa dansez? Jumpstyle sau Shuffle?

Amandoua imi plac enorm de mult.
Si pe aceasta vreau sa-i urez lui Mihai: " Fac asta pentru tine. TU mi-ai salvat viata. Iti voi ramane indatorat pe viata."

Răspuns Câştigător
| ctlaida a răspuns:

Deci viata nu se termina nici la o fata nici la un baiat.
gandeste-te ca daca intre voi s-a terminat inseamna ca nu va potriveati. este mult mai bine ca s-a intamplat acum decat mai tarziu.
esti tanar ai toata viataa inainte.
Fete gasesti la toate colturile si inca ceva "fiecare sac are peticul lui"winking stai linistit si tu iti vei gasi peticul tau curand.
Dar ca sa iti gasesti peticul potrivit trebuie sa crezi neconditionat in Dumnezeu si sa ii rasplatesti prin rugile tale zi de zi!

danseaza Jumpstyle este mai intens