| Diamond5 a întrebat:

De cateva luni sunt impreuna cu o fata de cetatenie rroma(apartine si cultului penticostal), relatia noastra merge foarte bine, se comporta frumos cu mine, ma iubeste, o iubesc... are rost sa continui aceasta relatie pana la casatorie? Eu ma gandesc ca din cauza ca e,, tiganca" s-ar putea sa ma insele sau sa ma minta cu alte lucruri. Ps: Eu sunt roman si am 18 ani. Astept parea voastra! Funda

Răspuns Câştigător
| LovelyMan a răspuns:

Din cate stiu tigancile sunt mult mai fidele ca romancele. Daca simti ca va iubiti si prevezi un viitor frumos cu ea, nu vad de ce nu ai continua. Iti recomand sa continui si o sa fie totul ok, fara probleme.

1 răspuns:
| BiaBybbyBia a răspuns:

Daca va iubiti, simtiti ca aveti incredere unul in celalalt, restul nu mai conteaza.