| BoOoMbOnik a întrebat:

De cateva zile m-am trezit cu un fel de unflatura pe partea don fata a piciorului mai sus un pic de degete. e tare ca si cum ar fi un os dar nu cred ca este asta. De 2 saptamana fac fitness si cred ca e de la asta. cine imi poate spune exact ce e si cum scap de aceasta problema. Va rog mult!

1 răspuns:
| BossMan a răspuns:

Krek sigur e de la fitness, du-te la un doctor, chiar daca noi zicem ceva p-aici, poate nu-i corect, eu recomand sa te duci la un doctor