| Nome145 a întrebat:

De ce băieții mai mari sunt atrași de fete mai mici de vârstă? Doar eu nu înteleg?

5 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

E cam invers. Fetele caută băieți mai mari, in mare parte datorita decalajului de maturizare. Baietii s-ar împrieteni și cu fete de vârsta lor.

| LordCristobal a răspuns:

Probabil că arata mai bine și nu sunt la fel de pretențioasă că cele de vârsta lor.

| 44mon a răspuns:

Probabil fiindcă fetele tinere arată mai bine. Dar se mai poate și datorită faptului că bărbații se maturizează mai târziu.

| Shadow1567 a răspuns:

Deci exista o gramada de motive in primul rand astea mai mici de varst ex 15 ani pe astea poate sa le duca mai usor cu zaharelul daca ştii la ce ma refer din punctul meu de vedere arata mai bine decat astea de 18-19 20 maxim oricum sunf multe motive spre exemplu daca ea are 15 si tu 20 poti sa-i dai o educatie ai mai multe şanse sa tină relatia, decat cu cele de vîrsta ta.

| GAL2912 a răspuns:

Hei happy
De cele mai multe ori băieții mai mari sunt atrași de fetele mai mici de vârsta pentru ca aceștia își manifesta mereu un sentiment de protecție asupra lor. Ei se simt mai protectivi, mai bărbați și privesc o fata ca fiind mai sensibilă, vulnerabila.