| croissant a întrebat:

De ce baietii se imprietenesc usor intre ei si fetele nu?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Pentru ca dupa o anumita varsta devin mai invidioase, geloase si simt o potentiala rivala in fiecare fata si ca devin tot mai pretentioase ( unele fitoase ).

18 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Pentru ac fetele sunt ividioase...chiar daca se imprietenesc tot isi vor infinge cutitul in spate una alteia la un moment dat.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Pentru ca baietii nu barfesc! Ei chiar daca acum se cearta, peste cateva minute se impaca, pe cand fetele oh go on...

| IsabelaIssa a răspuns:

Pentru ca fetele sunt mai fitoase si invidioase big grin

| CrazyTeenager a răspuns:

Barbatii au mai multe in comun, si aceleasi scopuri in viata.

| MaTrIx8378 a răspuns:

Pentru ca noi baietii, suntem mai uniti fata decat fetele, care ele mereu sunt ' ciudate ' in felul lor, noi suntem mai golanasi laughing

| Iama a răspuns:

Pentru ca fetele sunt niste mici scorpii; sunt si exceptiibig grin

| Ashenstar a răspuns:

Pentru ca baietii au un caracter diferit de fete
baietii cum ne vedem dam noroc facem cunostinta si ascultam ce spune celalalt ca sa il cunoastem mai bine
la fete nu stiu regula deoarece nu sunt fatalaughing
gandeste-te cum a fost cand ti-ai facut prieteni
cum au reactionat ele si cum ai reactionat si tu si iti dai seama dchappy

| AlleSss a răspuns:

Heii!
Fetele sunt cu totul altfel decat baietii...
Bafta!

| Ando1dul a răspuns:

Poate e invidia pe frumusete.la baieti nu e asa

| neutrino a răspuns:

Ei nu pot gandi singuri.

| Duucu a răspuns:

Fetele au o personalitate mai invidioasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca fetele sunt mai grijulii. ele vor sa-si faca cuiburi din orice. baietii nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele sunt mai pretentioase si mai rele.

| τττ a răspuns:

Pentru ca baietii nu se supara din orice, dar fetele se supara repede, ca de exemplu:daca au bluzele la fel.

| mimi2000mimi a răspuns:

E o psihologie ciudata...depinde si la ce varsta, ca pe la 11-14 ani, fetele se impaca mai bine cu baietii decat cu alte fete.

Răspuns utilizator avertizat
| Crisk a răspuns:

Pentru ce unele fete sint invidioas si chiar gloas pe o fata care filtreza cu baiatul de care-i place dar nu e impreuna cu el, ..si pentru ca baietii se permit sa faca orice..de multe ori se numesc frati

| razvi177 a răspuns:

Pentru ca eu daca ma duc la un baiat si ii zic frate bei o bere ca platesc eu suntem frati toata noaptea asa suntem facuti noi laughing ne castigam increderea repede laughing iar fetele nu prea lasa orgoliu acasa si cand vad o fata ca are mai mult lipici la baieti ca sa zic asabatting eyelashes de aici incepe invidia si de asta fetele cred eu ca nu se pot intelege asa bine ca si noi baietii(ii doar o opinie de-a mea)