| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand dau la "vizualizare profil" nu îmi arată poza de profil?straight face La "editare profil" mi. o arată:]. Ce pot face să rezolv problema?kiss Fundăă

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să ai răbdare până la finalizarea completă a schimbării. Durează în medie până la 24 de ore. Să nu uiți să dai clic pe Salvează profilul.
Eu văd o fată în pantaloni scurți de blugi arătând semnul victoriei!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Dupa un timp o poti vedea in profilul tau numai rabdare sa ai.

| Corina a răspuns:

Adreseaza aceasta intrebare sus, la Contact.