| Ssshadow a întrebat:

De ce cand dau pe minimax dupa 8 seara se vede tot ecranul negru (inainte imi aparea animax)
Cum sa fac sa vizualizez postul animax?
Funda cel mai rapid si bun raspuns happy
(P. S. Scuze de categorie )

Răspuns Câştigător
| SkyHigh a răspuns:

Fiindcă postul Minimax iese din emisie la ora 20:00 happy După ora asta se pare că nu mai transmite postul Animax. [posibil din cauza furnizorului de cablu tv]

5 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Stai linistit e doar o problema tehnica, care se va remedia in timp.

| Deeiiutsa a răspuns:

Te uiti la desene? a da tu te uiti la anime

| Ssshadow explică:

Inainte de la ora 8 incepea Animax

| Ssshadow explică:

Eu animax vreau sa vad nu minimax.

| gogaie998 a răspuns:

Din pacate Minimaxul se difuzeaza pana la 8, acum nu ma mai uit ca nu mai sunt de varsta aia, dar stiu cand se termina