| DominicxD a întrebat:

De ce cand visez ca scriu pe perete cu un pix ma trezesc brusc si nu am aer. De la un timp mi se face frica! Ce o insemna?

Răspuns Câştigător
| Irina a răspuns:

Ai reusit sa citesti ce scrii pe perete, de fapt?

6 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Cine stie ce vrea sa iti spuna visul ala, mai bine numai visa ca scrii pe perete

| hrdcore a răspuns:

Inainte de culcare presupun ca tu te gandesti la visu care l-ai avut noaptea trecuta asa ca nu te mai gandi la visul ala gandeste-te la ce o sa faci maine sa la ceva frumos si o sa treaca

| adelina_7242 a răspuns:

Poate sti ca nu-i bine si te trezesti ca poate crezi ca chiar ai facut-o

| cristina12310 a răspuns:

Sincer, eu as cumpara niste sprai de facut graffiti si as incepe sa mazgalesc pe perete si sper ca asta sa-mi schimbe visul

| DominicxD explică:

@ dead.and.gone pai nu am cum sa nu mai visez. subconstientul meu lucreaza nu ma chinui eu sa visez asta happy

| DominicxD explică:

Nu. Imi pare imaginea fetei si ma trezesc brusc. cred ca se mai intoarce si se uita la mine dar nu sunt sigura.