| anonim_4396 a întrebat:

De ce cind instalez unele windowsuri nu merge netul? parca are toate drivererele, la altii merge da la mine nu, poate fi de la modem?

3 răspunsuri:
| OrionM6 a răspuns:

Pai poate dupa ce instalezi windows-ul trebuie sa-ti configurezi si conexiunea la net.
Spre exemplu eu avand distribuitor RDS-ul am fibra optica cu dial-up, si daca reinstalez windows-ul trebuie sa si configurez conexiunea la internet happy sau poate la tine nu se instaleaza bine driverele placii de retea.

| cypronges a răspuns:

Poate fi si de la asta problema? adica sa decuplez cablul de la internet?

| criss21 a răspuns:

In timpul instalarii windowsului verifica si decupleaza cablul de la internet. Dupa instalarea cupleaza'l inapoi si netul iti va merge perfectwinking