| update a întrebat:

De ce credeti ca fetele cuminti se indragostesc de baietii rai? thinking

Răspuns Câştigător
| BeluThomas a răspuns:

Pt ca sunt mai "misteriosi" si e o provocare pentru ele sa ii faca "mieluselu" lor,sa se indragosteasca de ele. De altfel. de ce s-ar indragosti de un baiat bun? care i se da pe tava? Oricum dupa ce "reusesc" ce si-au propus,se intorc la baiatu bun si fraier,cand e prea tarziu,crede-ma, am fost si inca sunt baiatu bun si fraier, si toate s-au intors happy

2 răspunsuri:
| LaRiiuU a răspuns:

Cred ca ne sta in fire...adica daca esti tipica fata cuminte vrei un baiat care sa te faca sa sufere e un fel de proba pshica pentru tine. Si nu intotdeauna trebuie sa te intorci la baiatul cuminte si fraier, de multe ori relatia cu un baiat rau poate ajunge sa functioneze daca stii cum sa-l tratezi. Pentru ca si ei la randul lor caut fete cuminti care stiu sa ofere iubire.

| annaliana a răspuns:

Pentru ca opusele se atrag(in sensul ca se completeaza).Iti place sa cauti la celalalt ceea ce nu ai tu(daca esti timid,cauti pe cineva mai indtaznet, daca esti mai impulsiv, cauti pe cineva mai calm). Daca fata e cuminte si baiatul la fel relatia va devenii plictisitoare.