| dodo93 a întrebat:

De ce credeti ca persoanele emo folosesc lama pentru a se taia? \m/

36 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@dado93 a pai sh daca tot esti emo de ce nu ne spui si noua parerea tha straight face smug?

| AdDa_3336 a răspuns:

Poathe ii ajuta sa se elibereze de starea depresiva...thinkingj eo mam taiat cu lama pe mana miam facut o bratara din "x" dar nu miam bagat lama raw nu am avut tupeu apoi mam simtit mi bnehappy

| AdDa_3336 a răspuns:

Poathe ii ajuta sa se elibereze de starea depresiva...thinkingj eo mam taiat cu lama pe mana miam facut o bratara din "x" dar nu miam bagat lama raw nu am avut tupeu apoi mam simtit mi bnehappy

| sexybomba a răspuns:

Dodo buna intrebare imi placehee hee si eu ma tai cu lama si imi place.nu nu-mi place durerea eu cand ma tai ma simt mai puternica (nu mai slaba)

| Sisu a răspuns:

Pai persoanele majoritatea persoanelor nu neaparat emo se taie din dragoste. stiu din propia mea experienta si acum au ramas semne si in interior si in exterior sad