| caroline16 a întrebat:

De ce de fiecare data cand incerc sa-mi fac facebook imi spune ca nu este parola sau email-ul corect? DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| TurnOn a răspuns:

Poi dupa ce completezi totul (apropo la data pune anul 1993 sau altul mai mic)si dai sing up. ce iti scrie?

4 răspunsuri:
| TurnOn a răspuns:

Cand intri pe facebook si nu esti logat, intai te inregistrezi. probabil tu completezi la "log in". Intai inregistreza-te (completeaza toate datele) apoi du-te la log in. Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| TurnOn a răspuns (pentru caroline16):

Ok :*

| TurnOn a răspuns (pentru caroline16):

Poi dupa ce completezi totul (apropo la data pune anul 1993 sau altul mai mic)si dai sing up. ce iti scrie?