| Mov10 a întrebat:

De ce de la 10 noaptea cartoon network se face TCM? eu vreau cartoon network toata noaptea! si de 1 an minimax nu mai se face animax de ce?
precizez ca am cablu digi

7 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Așa este programul, n-ai ce să faci.
Baftă!

| Dash a răspuns:

Eu am UPC si nu mi se intampla asa ceva...

| Ralluca25 a răspuns:

Pentru că sunt ziua desene, iar noaptea filme. Mie îmi place animax.

| AliiB a răspuns:

Si mie asa mi se intampla. Iar minimax dispare de tot dupa 8 sau 9 seara. Nu merge nici minimax nici animax. straight face Nu ai ce sa faci, doar sa iti pui alt cablu de televiziune.

| Kampion a răspuns:

N-ai ce face, Dolce si UPC, au 24 de ore! sad Macar vreau sa am si eu UPC. straight face dar n-am

| green1apple a răspuns:

Rcs-Rds are Cartoon Network(07:00-22:00)/TCM (22:00-07:00). Dar Dolce, UPC si altele au Cartoon Network 24 de ore. Doar Rcs-Rds are Cartoon Network partajat cu TCM. Celelalte 24 de ore. Rcs-Rds trebuie sa semneze un contract de a prelua Cartoon Network 24 de ore cu compania Time Warner cred ca are sediu si in Bucuresti. Dar au zis pe TV Online a lor ca: Ne pare rau. Nu avem cum. Daca gasim o solutie o postam. Asa au scris nu vor sa bage si ei Cartoon Network 24 de ore. Cu toate ca celelalte firme au bagat 24 de ore. Rcs-Rds is nesimtiti nu ii intereseaza pe ei.

| green1apple a răspuns:

Doar Rcs-Rds are Cartoon Network partajat cu TCM! Celelalte firme cum ar fi UPC, Dolce si altele au Cartoon Network 24 de ore. Rcs-Rds is nesimtiti nu vor sa bage 24 de ore.