| ALEXme_4367 a întrebat:

De ce de la o vreme cand fumez ma ia ameteala?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tutunul a inceput sa-si faca simtita prezenta, deci cel mai bine lasate de fumat, sau poate sunt tigarile mai puternice pentru organismul tau

3 răspunsuri:
| ahlrh a răspuns:

Ăăă... că fumezi...
Tigara-si face datoria, doar de aia o fumezi, doar esti consient ca o fumezi ca sa te afectezi singur. E ca un drog dar ca asta are o reputatie buna de aceea lumea nu se sperie cand aud de tigari si doar de droguri, parca ar fi găini...

Cum spune Melina, "lasate de fumat" daca nu vrei sa te ia si altceva.

| camionagiull a răspuns:

Lasate de fumat apucate de sapatlaughing si o sa uiti de fumat!

| Icey_4856 a răspuns:

Depinde cat de tare e tigara sau cat trece de cand ai fumat ultima tigara...happy