| Giinger a întrebat:

De ce e atat de greu sa spui primul "te iubesc" cuiva de care iti place? Si, de ce e atat de neagra gelozia? De ce mereu el cade prada altor fete?happy sau si invers! (Funda pentru cel mai frumos raspuns)

Răspuns Câştigător
| juleees a răspuns:

Hm.e greu sa spui primul te iubesc deoarece el vine din inima si in moment ce esti fata in fata cu pers. iubita te emotionezi, iti pierzi cuvintele, ti se topesc picioarele(nu tine discursul pe care ti-l pregatesti de acasa).
daca iubesti pe cineva cu adevarat si acea persoana "nu se uita la tine"si se da pe langa o alta iti pierzi cumpatul.si nu mai ai rabdare sa astepti acea zi in care el iti va spune" imi plc de tine".
daca o fata sau invers un baiat se da pe langa cel de sex opus iar celalat ii raspunde la gesturi si la fel face si el normal ca baiatul sau fata cade pradabig grin funda?puppy dog eyes

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Nu mai sunt vremuri bune ca sa poti avea incredere in cineva, cine spera ca va avea viata roz candva sau relatia actuala merge ca pe roate se inseala ( perechea baiat/fata sau barbatul ori femeia) tot inseala cand mai putin se asteapta, unii nu isi dau seama altii mai tarziu si uite asa viata a ajuns o bataie de joc. Gelozia e mare pentru ca lumea a dat faliment si e criza, bani putini, etc.