| weeds a întrebat:

De ce foarte multi promit funde pentru un raspuns? Altfel userii n-ar raspunde? Fundele sunt chiar atat de apreciate? Ce se face cu ele?

4 răspunsuri:
| BiaSiAtat a răspuns:

Poti deveni expert TPU! Asta doresc cu totii!

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Se dau mari ca unul are mai multe funde ca altul, si ca vai am fundita, ce super am atatea fundite, indata o sa fiu ExpertTPU! vai ce sa zic, de exemplu eu am pus niste intrebari la care nu am zis fundita promit si nu mi-o raspuns nimeni, adica mi-o rasp cu nujj si fel de fel de prostii
daca nu promiti fundita, nu te alegi cu nimic!
fundalaughingrolling on the floor
glumesc***

| Anutza2610 a răspuns:

Daca primesti funda castigi 100 de puncte de asta

| nellyneliana a răspuns:

Probabil spera ca vor primi mai multe si mai repede raspunsuri la intrebarile lor daca promit funda...