| MiruuuNaa a întrebat:

De ce imi intarzie notificarile pe facebook? straight face Stie cineva? Alea de ieri imi apar "acum aproximativ o ora". Ciudat thinking

1 răspuns:
| Bogdan01234 a răspuns:

Cred ca este o problema de la pagina. si eu mai patesc. pot fi ei de vina sa nu le mearga ceva bine sau poate fi si de la internet. eu patesc asa cand intru de pe telefon si comentez ceva si cum nu am peste tot internet bun nu se trimite sau nu apare cand il trimit eu.