| FloryTrandafir a întrebat:

De ce iubitul meu cand ma saruta / ne sarutam, ma strange tare/puternic in bratele lui incat te emotioneaza si te simti asa de protejata? Si mai ales de ce cand ma saruta/ne sarutam ma saruta asa cu multa dragoste si pasiune? Oare asa de mare sa fie dragostea pe care o simte pentru mine?thinkinghappy

1 răspuns:
| DWDT a răspuns:

Pff. e chiar necesar ca fiecare fata sa aiba o intrebare gen. Uite draga. Tu poate esti mult prea indiferenta fata de sentimentele lui. Draga, stai lin. Te iubeste, mult. Strange-l si tu tare in brate si va ve-ti simti perfect. Funda?