| RockStar a întrebat:

De ce m`am apucat de fumat. straight facestraight facestraight face. din cauza ca numai is cu el straight face? sad

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asta e in constiinta ta cauza fumatului nu e vina omului ca tu fumezi.

| basexcu a răspuns:

Nu din cauza ca nu mai esti cu el, ci din cauza ca esti prea proasta ca sa realizezi ca tu esti singura persoana responsabila de faptul ca fumezi si prea egoista incat ai ajuns sa dai vina pe altii. big grin

| mytzzy_8364 a răspuns:

Pai asta nu este neaparat ca nu mai esti cu el te apuci de fumat eu cred ca u esti cum sunt eu adica cand ai draci, nervi, te certi cu cineva fumezi(asa eram si eu)pana cand nu mai vroiam sa fac asta deoarece nu imi era bine dupa aia si mai vroiam si mai vroiam dar am incercat sa ma las pentru ca banii nu prea aveam de unde sa'i scot si fumam cam un pachet pe zi cu fetele si acum cand ma inervez zic ca o sa treacahappy

| RockStar explică:

Sincer nu dau vina pe el thinking ca nu am de ce. oke? oh go on

| amicsss a răspuns:

Poate si din aceasta cauza...dar nu iti mai strica sanatatea pentru un baiat draga mea.ca nu merita.sad