| anonim_4396 a întrebat:

De ce ma simt mereu trista? Nu ma intelege nimenii...nici macar eu nu ma inteleg...si vreau sa fericita.

5 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Treci printr-o perioada dificila datorita varstei si eu am patit la fel si inca mai patesc si nimeni nu te intelege datorita faptului ca nu vor sa te inteleaga.

| ??? a răspuns:

Bună!
Fă-ți de lucru! Ceva care îți place.De exemplu,întinde-te pe pat și ascultă muzică,citește o carte,plimbă-te, mănâncă ciocolată îmbrăcată în pijamaua ta preferată...
Lucrurile astea te fac să uiți de necazuri și îți readuc zâmbetul pe buze. Vorbește cu mama ta, spune-i ce te apasă.
E perioada adolescenței, nu e nimic grav.Dar încearcă să ieși din această stare!
Pa, pa.

| Krokodil a răspuns:

Singuratate

Răspuns utilizator avertizat
| XmimiX a răspuns:

Incearca sa gasesti motivul pentru care esti suparata...