| FaraonulEgiptean a întrebat:

De ce mereu am ochi doar pentru o tipă, iar de celelalte fete care ma plac nu ma intereseaza? credeti ca e un lucru rau?

4 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Bună!
Stai liniştit, nu este un lucru rău nici pe departe. Este chiar de apreciat că te gândeşti la o singură fată şi nu îţi pasă de celelalte, în timp ce alţii stau cu o fată dar se uită după altele.

| MskDesign a răspuns:

Ca ai ochi doar pentru o fata este foarte bine.Important este ca iubirea sa-ti fie impartasita.

| frostxtq a răspuns:

E un lucru foarte bun, nici sa nu te intereseze alte fete atata timp cat ai una pe care o iubesti. Intrebarea ta nu isi are rostul.

| Nycto a răspuns:

Esti indragostit de respectiva persoana....Cred...