| Insideb0i a întrebat:

De ce mi se umezesc ochii cand ma duc in oras sau cand vorbesc cu cineva? Ca si cum parca mi-ar veni sa plang ( sunt baiat, asta-i grav ). La scoala nu patesc asa. Nu inteleg de ce. Simt ca sunt inchis in mine sau ceva de genu'. parca as fi,, salbatic,, sau,, speriat de bombe,, cum s-ar zice. De multe ori ma simt exclus si simt ca nimeni nu imi este cu adevarat prieten. Si ma deranjeaza cand stiu ca cineva ma vorbeste de rau. Si de fiecare data cand ma cert cu cineva sau se intampla ceva negativ ma gandesc la acel lucru si stau suparat... Cum pot sa scap de toate aceste defectiuni. Vreau sa ma doara si me mine in,, cot,, cum fac altii.

Răspuns Câştigător
| ABCD122 a răspuns:

Buna! Uneori si eu pățesc asa, deci nu esti singurul. Tot ce trebuie sa faci este sa te calmezi in acele momente, sa respiri adânc si sa-ti vezi de treaba.
Nici macar ce-i mai rai băieți din scoala, acei "Bad Boys" nu pot sa fie nepăsători la maxim. Totul se rezuma la prefăcătorie. Am auzit undeva ca, cu cât te prefaci mai mult, cu atat vei fii mai apoape de împlinirea țelului. Zâmbește, razi, pur si simplu prefate ca nu-ti pasa de nimeni si nimic si pana la urma asta se va întâmpla, chiar dacă nu recomand. Mult succes!