| Inovssakura a întrebat:

De ce nu apare link-ul sus atunci cand sunt pe internet si nici nu apar sagetile de dat inainte si inapoi? de ce este asaam nevoie urgent de raspuns!

Răspuns Câştigător
| Myrunaa a răspuns:

Incearca sa dai un restart calculatorului, dar nu mai mult de 3 ori... daca nu merge e aproape sigur ca un virus isi face de cap in calculatorul tau.
iti recomand sa dai un scan calculatorului...
daca nu ai antivirus, cel mai bun este AVAST.
daca antivirusul nu a gasit nici un virus in PC, sterge internetul(mozila, internet explorer, opera, google chrome etc...) si instaleazal din nou.
daca apare acelasi fenomen, poti contacta un specialist in calculatoare...
fundita? big grin