| IrOnHiDe a întrebat:

De ce nu imi apare la facebook chatu...ala unde imi arata cine e on p facebook si sa pot vb cu el si asa... dc nu imi apare, sau unde trebuie sa dau sa imi apara, eu nu il am si toata lumea are
FUNDA

2 răspunsuri:
| userr a răspuns:

Daca ai facut de curand contul pe facebook trebuie mai intai, sa validezi adresa de mail(mergi la e-mail-ul tau)! altfel nu poti folosi chatul sau alte optiuni

| IrOnHiDe explică:

Nu am cam inteles...numa sa ma duc la e-mail-ul meu?, si unde e aia?laughing