| bianca898 a întrebat:

De ce nu mă simt reală?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Poate ești o inteligență artificială și tocmai ce ai căpătat conștiința de sine?

| Hyperion7 a răspuns:

Probabil pentru că se pune presiune inutil pe tine sau poate chiar tu te presezi inutil cu tot felul de gânduri și automat apare senzația asta de ireal pentru că tu ai atâtea de făcut și simți că lucrurile îți scapă.
Ce pot sa zic eu despre asta, încearcă să nu te mai stresezi pentru nimic și să te legi de un obiectiv sau un hobby care te menține în prezent.

| MihaiMB a răspuns:

Asta este doar în mintea ta, găsește ceva care să te preocupe, nu contează ce, orice, nu trebuie să te intereseze dacă te va judeca lumea și vei vedea că vei fi satisfăcută de aceea pasiune pe care o pratici, vei avea mai multă încredere în tine.