| カルメン a întrebat:

De ce nu mai pot raspunde pe TPU?cryingcryingcrying(scuzati categoria dar este urgent)! de cateva zile se intampla...sad

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Aceeasi problema am avut-o si eu (o au si altii, unii dintre noi). Solutia: daca ai Internet Explorer, trebuie sa ti-l inlocuiesti cu un alt browser - Mozilla Firefox, Google Chrome sau Opera. Explorer-ul nu mai face fata TPU-ului, incarca totul foarte greu sau chiar deloc. Eu mi-am instalat de cateva zile Google Chrome, si de atunci totul zboara. :)) Nu mai am nici un fel de problema.
Intrebarea mea pe aceasta tema: http://www.tpu.ro/......cu-multe/. Citeste comentariile! Te vor ajuta sa-ti dai seama, daca ai aceeasi problema ca si mine, si vei putea s-o rezolvi. Succes!

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@Miss Sasha, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere! Numai bine!

| ioanamaria56 a răspuns:

Si eu am patit asta. inlocuieste cu mozila, iar daca NU MERGE HABAR N-AM ce trebuie sa faci. (as fi scris cu majuscule dar nu ma lasa)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti prima careia i se intampla.Inlocuieste internet explorer-ul cu Mozilla si nu va mai face figuri.