| bianca a întrebat:

De ce nu merge burn buddy?
nu am mai putut intra de azi de dimineata!
la voi merge?
dau voturi!

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

La majoritatea nu merge...
cred ca fac niste modificari la joc si poate de aceea!

bye-bye

| beautifulkiss a răspuns:

Buna azi dimineata a mers, dar acum numai merge.Numai bine.

| girlloveboy a răspuns:

Nu nu mergetongue si eu incerk la fel de dim cred ca lucreaza la eltongue

| speranata a răspuns:

Stiu. mie deabi imi merse a deabi intrai
se intra greu deoarece sunt foare multe solicitari de intrare si sunt multi copii in joc stai linistit si mai incearaca alceva nu ai ce sa faci si cand intrii se intra pff greu si se misca greu si cu incetinitoru
succes
sper ca te-am ajutat

| M3HappyKid a răspuns:

Nici la mine nu merecrying plantele mele se ofiliracrying crec`laughingrolling on the floor

| ραтяίcία a răspuns:

Mai incearcawinking
nici la mine nu a mers de prima data cand am intrat in eltongue. dar am mai incercat si am reusitwinking. Bafta!