| anonim446 a întrebat:

De ce nu merge sa schimb pozele de la avatar?crying funda

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

La avatar unde? TPU? sau in alta parte! Pentru TPU intra la editare profil aici http://www.tpu.ro/site-users/edit/ si in josul paginii ai ''Selecteaza imagine profil'' si ''rasfoire''. Click pe rasfoire si alegi o poza din pc pentru avatar. Poza nu o sa se vada instant decat dupa ce se reactualizeaza pagina ta de pe TPU.Asa ca stai linistit/a daca nu o vezi la avatar ca o sa apara mai tarziu.
Bafta!

| Ramonaaaa a răspuns:

La mess presupun! Vezi ca pana acum deja am vazut 1434536(vorba vine)de persoane care au probleme cu messu'. Inclusiv eu.Asa ca stai linistit/a este vorba de ceva de la ei.

| MichaelJackson96 a răspuns:

OMG. La mess, nu> A 4'a intrebare de genu'l acesta...Cum spuneam si celorlalti. E problema de la Yahoo. si sper sa se rezolve cat mai repede.

| anonim446 explică:

De la messsad sper sa se rezolve cat mai repedeangry