| KaTaLLynna a întrebat:

De ce nu merge yahoo mail? cand apas sa vad mesajele imi apare asa:Not Found

The requested URL /dc/launch was not found on this server.
Apache/2.2.9 (Debian) PHP/5.2.6-1+lenny9 with Suhosin-Patch Server at us.mg3.mail.yahoo.com Port 80
ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Instaleaza un browser mai bun de ex mozilla, chrome, opera.deoarece celalalt browser nu este actulizat.

2 răspunsuri:
| Wrecked a răspuns:

Reinstaleaza internet explorer asa am patit si eu

| Ana0Any a răspuns:

Asha imi aparea si mie, nu puteam sa vad absolut nici un e-mail, am instala opera si merge super-rapid si fara problemewinking