| BurN a întrebat:

De ce nu-mi merg Anime-urile la DVD Player? dureaza 3 secunde si chimba cu urmatoru serial, si tot asa. HELP!

1 răspuns:
| Taeron a răspuns:

Ai verificat daca formatul Animeurilor este suportat de DVD-Player? Marea majoritate a animeurilor de calitate video superioara sunt in format mkv. Verifica daca DVD-Playerul tau suporta acest format. Daca nu suporta, orienteaza-te catre acelasi anime, dintr-o sursa diferita, in format AVI. Formatul AVI este suportat in ziua de astazi de 88% din majoritatea player-elor.